Förgylld, krön med infälld akvarell med antikiserande motiv, ram med pärlstav, äggstav, lagerblad och porfyrimiterat glas, nedtill infälld akvarell med antikiserande motiv, 147 x 87 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.