Teak. Två skåp med bakomliggande hyllinredning. Lycka med belysningsfunktion. Fyra lådor.
Längd 143 cm. Djup 47 cm. Höjd 109 cm.
Nyckel finns. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Några Repor/Märken. Skada på insidan av luckan. Luckans lås något glapp. Ej funktionstestad.