118731

Birger Birger-Ericson

(Sverige, 1904-1994)
Birger ericson birger, olja på duk. sign.

BIRGER ERICSON BIRGER, olja på duk. Sign.

"Boxningssupporters". Duk uppspänd på pannå. 61 x 50.

Slitage vid kanterna.

Utropspris
3 000 SEK