Möbler Speglar
118733

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad och förgylld. H 265.

Slitage, smärre bortfall.

Utropspris
5 000 SEK