1187373
FAT, två stycken, porslin, Meissen, 1900-tal.
Fat, två stycken, porslin, meissen, 1900-tal.

Målad samt förgylld dekor. Diam. 28 cm.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
300 EUR