Möbler Skåp & Byråar
1187541
AFFÄRSDISK, 1930/40-tal, funkis.
AffÄrsdisk, 1930/40-tal, funkis.

Alm med topp av grönt läder. Längd ca 190, höjd ca 86, djup ca 54,5 cm.

Slitage, märken, senare tapetserad topp.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
6 000 SEK