Konst Skulptur
1187592
TRÄSKULPTURER, 2 st, målat trä, Centraleuropa troligen 1800-tal.
TrÄskulpturer, 2 st, målat trä, centraleuropa troligen 1800-tal.

Snidat och målat trä. Längd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagad. Senare målning. Repor.

Utropspris
800 EUR