118761

Birger Birger-Ericson

(Sverige, 1904-1994)
Birger ericson birger, olja på duk. sign.

BIRGER ERICSON BIRGER, olja på duk. Sign.

"Tidig morgon". 50 x 61.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK