Möbler Skåp & Byråar
1187614
BYRÅ, 1800-talets första hälft.
ByrÅ, 1800-talets första hälft.

Målad byrå med fem lådor. Beslag av mässing. Bredd 117, djup 48, höjd 97 cm.

Senare beslag. Senare målning. Smärre slitage, obetydlig torrspricka. Två lås saknas. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
1 500
142
158
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
6 dec 15:00
1 500 SEK
2 dec 23:30
1 100 SEK