SKÅP, troligen Norge, 1950-tal.

Skåp fanerat med teak. Upptill med nedfällbar mittdörr, undertill med pardörrar och bakomliggande hylla och lådor. Beslag av mässing. Bredd 108, djup 41, höjd 117 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage och skador. Fläckar, repor. Skivan med smärre lagning.

Utropspris
3 000 SEK