Förgylld ram med pärlstav och bandflöjtar. 115x 63 cm.
Senare glas. Saknar vissa originaldelar, bland annat överstycke. Nagg. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10