118795

Axel Nilsson

(Sverige, 1889-1981)
Axel nilsson, olja på duk. sign.

AXEL NILSSON, olja på duk. Sign.

"Stilleben med krukor". 81,5 x 61.

Smärre slitage.

Utropspris
8 000 SEK