Konst Skulptur
1188045
Essi Renvall
(1911-1979)
Essi renvall, brons, signerad och daterad 1968.

ESSI RENVALL, brons, signerad och daterad 1968.

Utan titel, längd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V5
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 21 minuter
200
2 132
221
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 220 EUR. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
12 nov 13:27
200 EUR
12 nov 13:27
200 EUR
10 nov 0:16
190 EUR
9 nov 21:21
180 EUR
9 nov 13:21
170 EUR