Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1188304
Eero Nelimarkka
(1891-1977)
Eero nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad 1969.

EERO NELIMARKKA, olja på duk, signerad och daterad 1969.

Landskap. Bildstorlek 81x45 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR