SKÅP / SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt.

Skåp fanerat med mahogny. Två dörrar med bakomliggande hyllor. Två lådor. Bredd 115, djup 47, höjd 140 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK