Stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, original armband i stål.
Caliber 269, Serienr 19812227, Referensnr 125.003-62.
Armband Omega nr 1068,12
Lim både på insidan och på glaset. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage. Repor.