Baksidan med monogram
Steel , manuell, plexiglas, läderband.
Caliber 266 (17 Jewels), Serienr. 13703755, Boettnr. 3639-15.
Baksidan flammig. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage. Smärre repor.