1188480
Pirkko Lepistö
(1922-2005)
Pirkko lepistÖ, olja på duk, signerad och daterad 1978.

PIRKKO LEPISTÖ, olja på duk, signerad och daterad 1978.

Park på hösten, 62x75 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Slutpris
321
3 421
355
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
1 nov 19:02
321 EUR
1 nov 19:02
301 EUR
1 nov 16:55
280 EUR
31 okt 20:13
150 EUR
28 okt 5:38
120 EUR