Lackerad metall, delvis kromad. Uppfällbar glasad lucka med bakomliggande förvaring och lådor. Nedtill med dörrpar och bakomliggande förvaring. Bredd 81. Djup 38,5. Höjd 109 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.