118881

VÄGGSKÅP, nygotik/nygotisk stil, 1800-tal.

Väggskåp, nygotik/nygotisk stil, 1800-tal.

Mahogny. Trappstegsinredning. L 50, b 26, h 85.

Slitage. Lister saknas delvis. Lös nyckelbössning. Senare inredning, samt belysning.

Utropspris
1 500 SEK