Design Möbler
1188824
Niels Otto Møller
(1920-1982)
Niels mØller, stolar 4 st, danmark, 1900-talets andra hälft.

NIELS MØLLER, stolar 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stolar av teak med snörade sitsar. Sitthöjd ca 45, höjd ca 78 cm vardera.

Smärre slitage. Repor. Märken. Instabila. Sitsarna med smärre lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H83
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 15 timmar
6 300
599
660
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
2 dec 16:27
6 300 SEK
2 dec 16:27
6 100 SEK
2 dec 16:26
5 900 SEK
2 dec 16:26
5 700 SEK
2 dec 10:47
5 500 SEK