118887

Karin Karlsson

(Sverige, 1897-1979)
Karin karlsson, olja på duk, sign o dat 1934.

KARIN KARLSSON, olja på duk, sign o dat 1934.

Blomsterstilleben. 48 x 34.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK