18K guld. Otydliga utländska stämplar. Längd 19,5 cm. Vikt 31,7 gram. Säkerhetskedja defekt
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10