Klockor & Ur
118907

Armbandsur, Girard-Perregaux.

Armbandsur, girard-perregaux.
Armbandsur, girard-perregaux.
Armbandsur, girard-perregaux.

Stål. Svart läderrem.

Bruksslitage, repor. Rem med bristningar.

Utropspris
1 500 SEK