118917

KARMSTOL, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Karmstol, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.

Skuren dekor, blå klädsel. H 98.

Slitage, repor samt lös klädsel.

Utropspris
1 200 SEK