Förgylld och bemålad, krön med palmett och bladdekor, infälld medaljong av målad gips, ramverk med pärl och bladstav, nedtill palmettdekor, 163 x 73 cm
Åldersrelaterat slitage. Krön löst. Medaljong med senare bemålning
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.