Möbler Speglar
1189197
SPEGEL, sengustaviansk stil, omkring år 1900.
Spegel, sengustaviansk stil, omkring år 1900.

Bronserad och målad dekor. Fasettslipat glas. 78 x 39 cm.

Smärre skador och slitage, något löst glas.

Utropspris
2 500 SEK