1189364
Laura Järnefelt
(1904-1985)
Laura jÄrnefelt, akvarell, gouache, signerad och daterad 1947.

LAURA JÄRNEFELT, akvarell, gouache, signerad och daterad 1947.

Strandlandskap. 31 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR