Barskåp fanerat med palisander. Ben av betsad bok. Inredning med spegelglas, utdragsskiva och belysning. Två lådor. Bredd 84, djup 45, höjd 121 cm.
Ej funktionstestad belysning. Smärre slitage. Smärre fläckar. Nagg på glas.
CITES-intyg medföljer
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10