PEHR HÖRBERG, tillskriven. Olja på uppfodrad duk 51 x 67 cm.
Jesus bespisar 5000 man. Olja på uppfodrad duk 51 x 67 cm.
Ytsmuts. Krackelyr. Gulnad fernissa. Retuscher.