Möbler Fåtöljer & Soffor
1190120
KARMFÅTÖLJER, ett par, 1960-tal.
Karmfåtöljer, ett par, 1960-tal.

Ett par fåtöljer i betsad bok med lösa sittdynor. Sitthöjd 43 cm.

Märken. Blekt. Fläckar. En med skador på sadelgjord.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H128
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK