Fanerat med bl a mahogny. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och fyra mindre lådor. Fyra lådor under dörrpar. Bredd 110. Djup 45. Höjd 150 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.