Design Möbler
1190551
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, byrå, modell 250, ry møbler, danmark, 1965.

HANS J WEGNER, byrå, modell 250, RY Møbler, Danmark, 1965.

Byrå fanerad med ek. Fyra lådor. Stämpelmärkt Dec 1965 Made in Denmark RY. Bredd 100, djup 50, höjd 72 cm.

Fläckar. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 14 timmar
6 000
570
633
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
5 dec 17:01
6 000 SEK
2 dec 23:31
5 500 SEK
2 dec 18:39
5 000 SEK