Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1190554
GOLVLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Golvlampor, ett par, 1900-talets andra hälft.

Fyrdelad fot i metall, höj- och sänkbar, samt skärm i papper. Höjd 121-164 cm.

Skärmarnas färg något olika, samt mörk detalj på skaftet något olika nyans. Skärmar med smärre fläckar. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK