En tvådelad soffa med dynor i läder. Vardera modul 92 x 92 cm, höjd med ryggdyna 65 cm, sitthöjd 35. Utfällbar till bäddsoffa, bäddmått ca 180 x 180 cm.
Ställvis slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.