Konst Klassisk svensk konst
1190785
Emil Ekman
(1880-1951)
Emil ekman, olja på duk, signerad.

EMIL EKMAN, olja på duk, signerad.

Fiskebåtar i gryning. 82 x 132 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
7 000
670
749
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
3 dec 21:05
7 000 SEK
3 dec 21:05
6 800 SEK
10
3 dec 20:31
6 600 SEK
11
3 dec 20:31
6 400 SEK
10
3 dec 20:22
6 200 SEK