Konst Grafik
1190933
Lennart Rodhe
(1916-2005)
Lennart rodhe, färgserigrafi, triptyk, signerad och numrerad 41/75.

LENNART RODHE, färgserigrafi, triptyk, signerad och numrerad 41/75.

"Besöket". Bildstorlek 85 x 171 cm Bok medföljer.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
3 000
281
311
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
27 okt 9:17
3 000 SEK
24 okt 21:17
2 000 SEK
23 okt 13:15
1 234 SEK