Belysning Ljuskronor
1191045
LJUSKRONA, gustaviansk stil 1900-talet mitt.
Ljuskrona, gustaviansk stil 1900-talet mitt.

För nio ljuspunkter och åtta ljus, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, diameter 66, höjd ca 95 cm

Bruksslitage. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
2 450
233
258
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
6 dec 22:57
2 450 SEK
6 dec 18:38
2 201 SEK
6 dec 16:56
2 001 SEK
6 dec 14:02
1 700 SEK
3 dec 15:54
550 SEK