Design Övrigt
1191095
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, figurin, "springare". stengods, gustavsberg.

STIG LINDBERG, figurin, "Springare". Stengods, Gustavsberg.

Signerad Stig L. och med studiohanden, samt med etikett. Höjd 14 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK