BÖCKER, 3 st, bla "Praktfulla fåglar från tropikerna" av J. Th. Descourtilz. Stockholm 1961.

"Saisonen Magasin för konst nyheter och mode 1916", "Stockholms Bilder 1523-1923".

Slitage, skador. Ej helt genomgångna.

Utropspris
600 SEK