Konst Grafik
1191928
Öyvind Fahlström
(1928-1976)
Öyvind fahlstrÖm, färgserigrafi, signerad Öyvind fahlström, daterad -66 och numrerad 83/225 med blyerts.

ÖYVIND FAHLSTRÖM, färgserigrafi, signerad Öyvind Fahlström, daterad -66 och numrerad 83/225 med blyerts.

"Eddie (Sylvie's brother) in the desert" (Uncut). Bladmått 43,5 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 000
957
1 070
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 dec 17:29
10 000 SEK
3 dec 17:41
9 000 SEK
1 dec 6:56
8 200 SEK
30 nov 22:00
8 000 SEK
29 nov 19:06
6 000 SEK