ÖYVIND FAHLSTRÖM, färgserigrafi, signerad Öyvind Fahlström, daterad -66 och numrerad 83/225 med blyerts.
"Eddie (Sylvie's brother) in the desert" (Uncut). Bladmått 43,5 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK