Soffbord fanerat med palisander. Skiva av röktonat glas. Två lådor som bricka utdragbar åt två håll. på trissor. Etikettmärkt Haug Snekkeri A/S Tomter Made in Norway. Längd 146, bredd 84, höjd 46 cm.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.