Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1192186
CHARLOTTE HAMILTON, skålfat, chamotterat stengods, Rörstrand
Charlotte hamilton, skålfat, chamotterat stengods, rörstrand.

Glaserat i blå toner. Ristad dekor. Djupstämplad undertill. Diameter 36,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Tilläggslista

uppdaterad formgivare.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK