STIGBERT, Armband silver och bergkristall
Stämplad HE (Heribert Engelbert), Stockholm 1942, sign. Stigbert. Längd 18 cm, totalvikt 28 gram.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10