GLASNEGATIV MED FOTOKLICHEER 9 st, flertalet Wladimir Woyeikow, Ryssland, 1800-tal.
Motiv av bla Tsar Nikolaj II vid truppinspektion, hästdragen släde, Peterhof, hästdragen kejserlig vagn utanför Kazankatedralen i S:t Petersburg, porträtt av Generaladjutant. 8 x 12 och mindre.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.