RING 18K vitguld m 1 ovalt slipad briljant 1,51 ct J VVS2, GIA certifikat 2008

Total vik t 3,5 g. Storlek 17,75/56.

Slitage. Repor. Ringskena.

Utropspris
60 000 SEK