YVES SAINT LAURENT, kappa, 1960-70-tal, storlek 36
Svart ull. Två fickor. Knappknäppning. Etikettmärkt "Saint Laurent rive gauche". Rygglängd ca 110 cm.
Smärre slitage. Smärre skador på foder.