RINGAR, 2 st, alliansringar, halvallians, med briljantslipade diamanter
18K vitguld. En ring diamanter 0,21 ct enligt gravyr. W/Si enligt gravyr.
En ring totalt ca 0,27 ct. Ringstorlek 16,5/52 och 16/50. Totalvikt 4,9 gram.
Slitage. Diamant med nagg
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.