Möbler Skåp & Byråar
1192936
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
ByrÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Byrå fanerad med mahogny. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 89, djup 43, höjd 85 cm.

Skador, slitage, lagningar, lister saknas. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H159
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
57
63
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
9 dec 16:59
600 SEK
9 dec 15:29
500 SEK
9 dec 15:28
300 SEK